राप्तीगाउँपालिकामा सुइटर तालिम सुरु

नयाँ जमाना अनुसारका सुईटर निर्माण गर्दै आय आर्जनहोस भनी ३० जना युवति तथा महिलाहरूलाई होजियारि तालिम विहिवार देखी पिपरिमा सुरू गरिएको छ । राप्ती गाउँपालिका वडा नं ८ को आयोजनामा वडा नं ८ का पिपरि, पिपरा, बिजौरि, कोहलुवा, जुडपानि गाउँका युवति तथा महिलाहरूलाई होजियारि तालिम सुरू गरिएको हो ।


बिहिवार राप्ती गाउँपालिकाका अध्यक्ष नुमानन्द सुवेदिले होजियारि तालिमको उद्घाटन गर्दै बेरोजगारिको अन्त्यका लागि वडा गतरूपमा गाउपालिकाले शिपमुलक तालिमको अभियान चालेको बताउनु भएको छ ।


राप्ति गाउँपालिका वडा नं ८ का वडा अध्यक्ष गोकर्ण बहादुर राना मगरको अध्यक्षता, राप्ती गाउँपालिकाका अध्यक्ष नुमानन्द सुवेदिको प्रमुख आथित्यता,सामाजिक बिकास समिति संयोजक प्रबक्ता बिद्याशरण चौधरिको बिशिष्ठ आथित्यतामा होजियारि तालिमको उद्धाटन गरिएको छ ।

स्वरोजगार र आर्थिक अवस्थामा सुधारका लागि दिईएको तालिममा सहभागिहरूलाई अर्जुन अधिकारी,प्रकाश बिष्ट,राम प्रसाद चौधरि,पुरन प्रसाद चौधरि,गोपाल खत्रि, नुम बहादुर गुरूङ, ज्ञान बहादुर गुरूङ,रेशम थापा लगायतकाले दक्ष शिकाईको शुभकामना दिनुभएको थियो ।
एक महिना चल्ने सुईटर बुनाई होजियारि तालिम उद्घाटन कार्यक्रममा वडा सदस्य बिष्णु गुरूङले स्वागत तथा वडा सचिव मंगल प्रसाद चौधरिले कार्यक्रमको सञ्चालन गर्नुभएको थियो ।

तपाईको प्रतिक्रिया