ताजा अपडेट

जिल्लाहरुको सुरक्षा अबस्था बुझ्दै निरीक्षण भ्रमणमा

          |   140 Views   |   Published Date : 14th June 2018 |

 35247215_2087585018233235_6083730641168367616_n

सागर थापा नेपालगन्ज | ५. नम्बर प्रदेश प्रहरी प्रमुख भएर आए पछी मातहतका जिल्लाहरुमा सुरक्षा अबस्था बुझ्न निस्केका अतिरिक्त प्रहरी नायब महानिरीक्षक शेर बहादुर बस्नेत बिहीबार दिनभर राजापुर बर्दिया गुलरिया लगाएतको ठाउमा बुर्फिङ्ग दिदै डिआइजी बस्नेतले नेपालगन्ज आइपुगेका हुन ।

बर्दियाका मुख्य मुख्य जिल्ला प्रहरी कार्यालय र ईलाका प्रहरी कार्यालयहरुको उपचारिक भ्रमण सकिएको छ डिआइजी बस्नेतले भने बर्दियाको सम्पूर्ण सुरक्षा अबस्थामा धेरै कुरा बुझ्ने मौका पाए जिल्ला प्रहरी कार्यालय गुलरिया देखि ईलाका प्रहरी कार्यालय राजापुर इप्रका मैना पोखरी लगाएतका प्रहरी ईकाईहरुमा डिआइजी बस्नेतले बिर्फिङ्ग लिएका थिए । यो पहिलो औपचारीक भ्रमण हो डिआइजी बस्नेतले आशा दिदै भने ।

नेपाल प्रहरी सधै देश र जनताहरु सुरक्षाको लागि खत्ने प्रहरी भएकोले मुस्कान सहितको प्रहरी सेवा दिन र कानुन भन्दा माथि कोइ नभएको ले कानुनमा रहेर काम गर्न सबै प्रहरी युनिटलाई निर्देश गर्दै । प्रहरी किर्याकलाप आवश्यकता र काम गर्दा भैइरहेको चुनोती समेत लाई सन्बोधन गर्ने हिसाबले औपचारीक भ्रमणमा आएका डिआइजी बस्नेतका लागि सबै तयारी पुरा भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाँकेका प्रहरी प्रमुख टेक तामाङले जानकारी दिनुभएको छ ।

डिआइजी ईलाका प्रहरी कार्यालय कोहलपुर सङिय प्रहरी ईकाइ दङ्गा नियन्त्रण गण र जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाँकेको निरीक्षक लगाएत भ्रमणका क्रममा प्रहरी सुबिधा भोतिक सरचना प्रहरीको आवस्यकता लगाएत बारे पनि अवलोकन पछी बिहीबार नै डिआइजी बस्नेत दाङ फर्किने बाँकेका प्रहरी प्रमुख टेक बहादुर तामाङले जानकारी दिनुभएको छ ।

Facebook Comments
Leave a comment

Your email address will not be published.


*


गणतन्त्र दैनिकद्वारा सञ्चालित गणतन्त्र अनलाइन डट कम डट एन पी, घोराही, दाङ पत्रिकाको सम्पादक/प्रकाशक : सविन प्रियासन अनलाइन सम्पादक:दीपक जीएम
इमेल :
daily.ganatantra@gmail.com फोन नम्वर : ०८२–५६१९०८, ९८४७८२५४५१