ताजा अपडेट

देउखुरी डान्सिङ्ग स्टार अडिशन राउण्ड सुरु

          |   102 Views   |   Published Date : 2nd June 2018 |

dance

शिवु खनाल देउखुरी, १९ जेठ | लमहीमा देउखुरी डान्सिङ्ग स्टार अडिशन राउण्ड सुरु भएको छ । घोराही इकोमेन्ट वर्कशव, डान्स एमाकृयुको, सहयोगमा र देउखुरी डान्सिङ्ग स्टारको टाइृम संस्था द्धरा आयोजनामा देउखुरी डान्सिङ्ग स्टार शिजन टु टिभि रियालिटि सो सुरु गरेको हो ।

उक्त सोमा ६५ जनाले सहभागि लिएको देउखुरी डान्सिङ्ग स्टारका अध्यक्ष दिपक बर्माले जानकारी दिए । लमहीको भ्याली टप रेष्टुरेण्डमा सञ्चालन भइरहेको छ । ६५ जना मध्य ५० जना सेलेक्सशन भएका छन् भने १५ जना बाहिरिएको अध्यक्ष बर्माले भने ।

उक्त सोमा प्रथम हुने लाई नगद रु ५० हजार, भिडियो, एल्बम, द्धितिय हुने लाई ३० हजार तृतिय हुने लाई २० हजार पुरस्कार रहेको छ । मेगा राउण्ड आउने शनिवार २६ गते देखि सुरु हरने र टिभि रियालिटि सो वाट हरेक सोमवार बेलुकी ८ बजे वाट प्रसार हुने आयोजकले जानकारी गराएको छ । देउखुरीमा भएका कला र संस्कृति जोगाउने र लुकेका प्रतिभा लाई बाहिर ल्याउने बर्माले बताए ।

सोको जजेसमा मास्टर जेभि र आषिस पाण्डे रहनु भएको छ भने कार्यक्रमको सञ्चालन सागर खत्री र रितिका खनालले गर्नुभएको छ ।

Facebook Comments
Leave a comment

Your email address will not be published.


*


गणतन्त्र दैनिकद्वारा सञ्चालित गणतन्त्र अनलाइन डट कम डट एन पी, घोराही, दाङ पत्रिकाको सम्पादक/प्रकाशक : सविन प्रियासन अनलाइन सम्पादक:दीपक जीएम
इमेल :
daily.ganatantra@gmail.com फोन नम्वर : ०८२–५६१९०८, ९८४७८२५४५१