ताजा अपडेट

सलमानको ‘रेस ३’ पोष्टर आउट

          |   149 Views   |   Published Date : 19th March 2018 |

29342227_1701881446566718_8767112653068828672_n
बलिउड सुपरस्टार सलमान खानको नयाँ फिल्म ‘रेस ३’ को पहिलो पोष्टर रिलिज भएको छ । गएको हप्ता सलमानले सोसल मिडियामार्फत फिल्मको लोगो सार्वजनिक गरेका थिए ।

उनले फिल्मको फर्स्ट पोष्टर सोसल मिडियामा सार्वजनिक गर्दै लेखेका छन्, ‘यो हप्ता मिलाउने छु ‘रेस ३’ को फेमिलीसँग । मेरो नाम हो सिकन्दर । स्वार्थी तर निस्वार्थ ।’ सलमान खानको यो लुक्सले अनुमान लगाउन गाह्रो छैन कि फिल्ममा उनको जर्बजस्त एक्सन हेर्न पाइनेछ ।

सलमानले आजसम्म फिल्ममा भिलेनको भूमिका निर्वाहा नगरेका कारण उनले ‘रेस ३’ मा नेगेटिभ रोल चयन गरेका हुन् । उक्त फिल्ममा उनको रोल पूरै नेगेटिभ भने छैन । उनी ‘रेस ३’ मा साइकोलोजिकल भिलेनको भूमिकामा देखिँदैछन् ।
सलमानको लुकसँगै फिल्मको रिलिज डेट पनि कन्फर्म गरिएको छ । पोष्टरमा फिल्मको रिलिज डेट १५ जून उल्लेख छ । यस फिल्ममा सलमान खानका अलावा ज्याकलीन फर्नान्डिस, अनिल कपूर, डेजी शाह, बबी देओल र साकिब सलीम जस्ता एक्टर्स पनि देखिँदैछन् ।
स्मरण रहोस्, सलमानको गएको २२ डिसेम्बरमा फिल्म ‘टाइगर जिन्दा हे’ प्रदर्शनमा आएको थियो । भारतीय बक्सअफिसमा ३ सय करोडभन्दा बढी कलेक्सन गरेको यो फिल्मका कारण ‘रेस ३’ लाई ठूलो फाइदा पुग्ने धेरैको अनुमान छ । सलमानका प्रशंसक फेरि पनि उनको एक्सन अवतार हेर्न व्यग्र प्रतिक्षामा छन् ।
Facebook Comments
Leave a comment

Your email address will not be published.


*


गणतन्त्र दैनिकद्वारा सञ्चालित गणतन्त्र अनलाइन डट कम डट एन पी, घोराही, दाङ पत्रिकाको सम्पादक/प्रकाशक : सविन प्रियासन अनलाइन सम्पादक:दीपक जीएम
इमेल :
daily.ganatantra@gmail.com फोन नम्वर : ०८२–५६१९०८, ९८४७८२५४५१