ताजा अपडेट

नेपालमा दिपिका पादुकोण र इर्फान खानको सूटीङ्ग,

          |   357 Views   |   Published Date : 9th February 2018 |

Irrfan-Khan-and-Deepika-Padukone_yubapost

चलचित्र निर्माता विशाल भर्दवाज निर्देशीत, दिपिका पादुकोण र इर्फान खानको शिर्षकहीन चलचित्रको छायांकन अर्को महिना देखि सुरु हुनेछ।

चलचित्र पहिले हनी ट्रेहानले निर्देशन गर्ने भनिएको थियो तर एक अर्काको रचनात्मक बुझाइको भिन्नता हेरेर र एक अर्कासँग राम्रैसँग सल्लाह गरेर यो चलचित्रको लागि निर्देशक विशाल सबैभन्दा राम्रो हुने भन्ने निर्णय गरियो।

दिपिका र इरफान, जसले तीन वर्ष पछि स्क्रिन सेयर गर्दैछन्, पछिल्लो समय सँगै ठूलो पर्दा सुजित सिरकारको निकै मोह प्राप्त कमेडी-नाटक पिकुमा देखेका थिए र अब विशाल भर्दवाज प्रडक्सनको लागि फेरि कोल्याब गरेका छन्। दिपिका र इर्फानको आगामी चलचित्रको काम मार्च ५ गते देखि नेपालमा सुरु हुने भएको छ। एक प्रड्युसर, प्रेरणा अरोँडाले मुम्बई मिररमा भने, ” विशाल सर अहिले सर्भे गर्दैछन् र चलचित्रको छायांकन मार्च ५ गतेबाट नेपालमा हुनेछ।

”‌ बीचमा, चलचित्र उद्योग नजिक रहेको एक स्रोतले इर्फान अर्को साता चलचित्रको विवरण बुझ्न निर्देशकलाई भेट्न जाने जानकारी दिएको छ। टी-सिरीज, विशाल भर्दवाज पिक्चर्स र क्रायर इन्टर्टेन्मेन्टको ब्यानरमा यो चलचित्र बन्न लागेको हो।

रिपोर्टहरुले को सुझाव दिए कि चलचित्र एक बायोपिक हो र यो माफिया रानी रहिमा खान (सपना दिदी) को जीवन मा आधारित छ, जो हुसैन जेदीको किताब माफिया क्वीन अफ मुम्बईबाट लिइएको छ, प्रेरणाले अफवाहहरु को कटाई दिए र स्पष्ट गर्यो कि उनको आगामी उत्पादन एक काल्पनिक आधारीत काम हो ।

“यो चलचित्र बायोपिक होइन। विशाल भर्दवाज एक बदला को विषयको बारेमा काल्पनिक थ्रिलर को निर्देशक हुन्।,” प्रेरणा थप्छीन्।,

Facebook Comments
Leave a comment

Your email address will not be published.


*


गणतन्त्र दैनिकद्वारा सञ्चालित गणतन्त्र अनलाइन डट कम डट एन पी, घोराही, दाङ पत्रिकाको सम्पादक/प्रकाशक : सविन प्रियासन अनलाइन सम्पादक:दीपक जीएम
इमेल :
daily.ganatantra@gmail.com फोन नम्वर : ०८२–५६१९०८, ९८४७८२५४५१