ताजा अपडेट

विनोद चौधरीको परिवारलाई तुलसीपुर उपमहानगरको साथ

          |   161 Views   |   Published Date : 6th December 2017 |

24824562_1671697012868689_1933013380_nतुलसीपुर, मंसिर २० । तुलसीपुर उपमहानगरपालिकाका नगर प्रमुख घनश्याम पाण्डेले निर्वाचन सुरक्षाका क्रममा खटिएका विनोद चौधरीको परिवारलाई सहयोग रकम हस्तान्तरण गर्नुभएको छ ।

उहाँले मृतक चौधरीको घरमै आयोजना गरिएको श्रद्धाञ्जली सभा कार्यक्रममा २५ हजारको चेक हस्तान्तरण गर्नुभएको हो । ‘दुःखमा परेकालाई मानवियताको आधारमा सहयोग गर्नु हाम्रो दायित्व हो’, उहाँले भन्नुभयो । प्रमुख पाण्डेले छोरीको लालनपालन, शिक्षा र श्रीमतिलाई रोजगारका लागि पनि उपमहानगरपालिकाले पहल गर्ने बताउनुभयो ।

Facebook Comments
Leave a comment

Your email address will not be published.


*


गणतन्त्र दैनिकद्वारा सञ्चालित गणतन्त्र अनलाइन डट कम डट एन पी, घोराही, दाङ पत्रिकाको सम्पादक/प्रकाशक : सविन प्रियासन अनलाइन सम्पादक:दीपक जीएम
इमेल :
daily.ganatantra@gmail.com फोन नम्वर : ०८२–५६१९०८, ९८४७८२५४५१