ताजा अपडेट

आफ्नै घरमा आगजनी

          |   196 Views   |   Published Date : 6th December 2017 |

aago

मंसिर २०, २०७४-मोरङको बेलबारीमा बाबुछोराबीच झगडा भएपछि छोराले घरमा आगजनी गरेका छन् । बेलबारी नगरपालिका ११ का केवालाल राजबंशी र उनका छोरा कुमारबीच घरायसी विवादमा झगडा भएको प्रहरीले जनाएको छ । त्यसक्रममा छोराले लाइटर बालेर घरमा आगो लगाएका थिए । आगो फैलिएर दुईतले घरको आधा भाग जलेको प्रहरीले जनायो । आगलागीमा करिब ६ लाख रुपैयाँ क्षति भएको छ । जलेर केवालाल र छिमेकी लक्ष्मण ढुंगाना घाइते भए । उनीहरूको धरानमा उपचार भइरहेको छ । कुमारलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाए ।

Facebook Comments
Leave a comment

Your email address will not be published.


*


गणतन्त्र दैनिकद्वारा सञ्चालित गणतन्त्र अनलाइन डट कम डट एन पी, घोराही, दाङ पत्रिकाको सम्पादक/प्रकाशक : सविन प्रियासन अनलाइन सम्पादक:दीपक जीएम
इमेल :
daily.ganatantra@gmail.com फोन नम्वर : ०८२–५६१९०८, ९८४७८२५४५१