ताजा अपडेट

पुनरावेदन अदालतले जय पर्शुरामको रिलिज रोक्यो

          |   672 Views   |   Published Date : 10th August 2016 |

jaye parshuramदाङ साउन २६ । यही साउन २८ गते रिलिज हुने तयारीमा रहेको नेपाली कथानक चलचित्र जय पर्शुरामको रिलिज रोकिएको छ । पुनरावेदन अदालत ललितपुरले मंगलबार नेपाली कथानक चलचित्र जय पर्शुरामको रिलिज रोक्ने आदेश जारी हो ।
व्ल्याक चिल्ली ईन्टरटेनमेन्ट प्रालिका निर्देशक नवराज घिमिरेले जय पर्शुराम र चलचित्र निर्माता संघलाई विपक्ष बनाएर दर्ता गर्नुभएको मुद्दाको किनारा लगाउँदै पुनरावेदन अदालत ललितपुरले चलचित्र जय पर्शुराम युनिटलाई चलचित्रका कुनै गतिविधि सञ्चालन नगर्न आदेश जारी गरेको छ ।

पुनरावेदन अदालतका न्यायाधीश जीवनहरि अधिकारीको एकल इजलास रहेको मुद्दामा अधिवक्ता हिरा रेग्मी र सितारामले बहस गर्नुभएको थियो । अदालतले जय पर्शुरामको निर्माण पक्षलाई यही २८ गते हुन लागेको रिलिज रोक्ने, चलचित्रको प्रचारप्रसार रोक्न आदेश जारी गरेको नेपाली कथानक चलचित्र पर्शुरामका कार्यकारी निर्माण सविन प्रियासनले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यकारी निर्माता प्रियासनका अनुसार पर्शुराम निर्माण भइरहँदा उही नामबाट रेदाअंश सिने आर्टस्ले चलचित्र निर्माण गरी प्रदर्शनको तयारी थालेपछि आफूहरु अदालत धाउनुपरेको जानकारी दिनुभयो ।

Facebook Comments
Leave a comment

Your email address will not be published.


*


गणतन्त्र दैनिकद्वारा सञ्चालित गणतन्त्र अनलाइन डट कम डट एन पी, घोराही, दाङ पत्रिकाको सम्पादक/प्रकाशक : सविन प्रियासन अनलाइन सम्पादक:दीपक जीएम
इमेल :
daily.ganatantra@gmail.com फोन नम्वर : ०८२–५६१९०८, ९८४७८२५४५१